Trasa nie oszczędzi żadnego truckera i żadnej truckerki. Osoby, które wybrały takie życie, mają zdecydowanie charakter ze stali. Niejedna osoba nie dałaby rady! Szlachetny zawód, dający poczucie wolności, ma pewne ograniczenia wynikające z ciągłego pośpiechu i pilnowania terminów. Dlatego, chcąc ułatwić wam życie, przygotowaliśmy propozycje odzieży, w której każdy kierowca będzie czuł się swobodnie. Komfort w naszym zawodzie powinien być podstawą. Prezentujemy wam odzież, którą sami, chętnie nosimy i co do której jakości nie mamy żadnych wątpliwości.   

W sklepie on-line Super Trucker znajdziecie starannie wyselekcjonowaną, wykonaną z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół, odzież - zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wiemy, że życie w trasie ma swoje prawa i niejednokrotnie ograniczenie, dlatego zależało nam, by ubrania, które wam proponujemy, dawały pełną swobodę ruchu i wygodę. Wśród naszych propozycji znajdziecie praktyczne bluzy, podkoszulki, t-shirty, czapki z daszkiem oraz odzież roboczą. 

Odzież

Wielofunkcyjna chusta SuperTrucker Wielofunkcyjna chusta SuperTrucker
Producent: Buff
Cena:

75,99 zł

szt.
zobacz więcej

Produkty wybrane przez Iwonę Blecharczyk

Produkty w naszym sklepie wybrała i zaprojektowała Iwona Blecharczyk. Fason, krój i dobór materiałów nie był dziełem przypadku. Ubrania są zarówno funkcjonalne, bardzo wygodne, jak i niezwykle wytrzymałe - nawet po wielokrotnym praniu wyglądają “jak nowe”. Główną ideą wszystkich kolekcji było to, żeby połączyć wygodę, praktyczność z estetyką. 

Odzież dla truckerów i truckerek 

Koszulki z napisami i logo, zarówno damskie jak i męskie, czapki z daszkiem, odzież ochronna, ręcznik czy chusta - wszystko to znajdziecie w sklepie on-line Super Trucker. Wśród propozycji warto zwrócić uwagę na kamizelką ochronną projektu Iwony Blecharczy. To propozycja dla kobiet, które w pracy używają odzieży ochronnej, ale chcą czuć się w niej komfortowo, przy okazji dobrze wyglądając.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl