O nas
   

Cześć́!

Tu Iwona Blecharczyk! Od 10 lat jestem zawodowym kierowcą ciężarówki. Przebyłam setki tysięcy, a może już miliony kilometrów drogami Europy i Ameryki, a moja ciekawość świata wciąż gna mnie przed siebie. Truckerka to całe moje życie dlatego też udzielam się i walczę o poprawę wizerunku kierowcy jak i całej naszej transportowej rodziny.

Od lat obserwuje jak wszystko się zmienia - w jednych dziedzinach na lepsze, w innych na gorsze. Wraz z rozwojem mojej ścieżki zawodowej dojrzewała we mnie potrzeba stworzenia własnej marki truckerskiej która oddawałaby charakter i specyfikę tej pracy, a produkty najwyższej jakości ułatwiały i uprzyjemniały życie w trasie.

Rok 2021 stał się czasem kiedy w końcu udało mi się ten plan powołać do życia! Z dumą przedstawiam Ci Super Trucker - markę, która zrodziła się z wielkiej pasji i miłości do Truckerki.
Markę, która oddaje hołd ciężko pracującym kierowcom, którzy spędzając większość swojego życia w trasie napędzają gospodarkę.

Bardzo dziękuje Ci za zakup w moim sklepie, a co za tym idzie wsparcie mojej marki oraz pomoc w osiągnięciu wyznaczonych sobie celów i marzeń. Kupując w Super Trucker doceniasz moją prace i dodajesz skrzydeł do dalszych działań na rzecz kierowców zawodowych.

Oznaczając produkty @super_trucker_by_ib w swoich social mediach pomagasz mi dotrzeć do większej liczby osób i promujesz najlepszy, bo prawdziwy, wizerunek kierowcy. Widzimy się na trasie!

Szerokości!

   
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl