Poznaj SuperTrucker

Nie byłoby Super Truckera bez Iwony Blecharczyk - założycielki, która od ponad dekady jest zawodowym kierowcą. Kto więc lepiej niż ona, byłby w stanie opowiedzieć o misji i celach naszej marki? Nikt! Dlatego oddajemy jej głos. Przekonajcie się sami, dlaczego warto dołączyć do dumnej społeczności Super Trucker.

Cześć!

Tu Iwona Blecharczyk! Od ponad 10 lat jestem zawodowym kierowcą ciężarówki. Przebyłam setki tysięcy, a może już miliony kilometrów drogami Europy i Ameryki, a moja ciekawość świata wciąż gna mnie przed siebie. Truckerka to całe moje życie, dlatego też udzielam się i walczę o poprawę wizerunku kierowcy, jak i całej naszej transportowej rodziny. Wiem, bo sama tego doświadczyłam i doświadczam, ile ta praca wymaga poświęceń, ile wyrzeczeń oraz siły - niejednokrotnie przekraczającej własne limity. Jednocześnie to piękne i niezwykle potrzebne zajęcie. Nie każdy mógłby się w nim odnaleźć - zdecydowanie nie jest to praca dla każdego.

Od lat obserwuje, jak wszystko się zmienia - w jednych dziedzinach na lepsze, w innych na gorsze. Wraz z rozwojem mojej ścieżki zawodowej dojrzewała we mnie potrzeba stworzenia własnej marki truckerskiej, która oddawałaby charakter i specyfikę tej pięknej i trudnej pracy, a produkty najwyższej jakości ułatwiały i uprzyjemniały życie w trasie. Nie miałam nigdy wątpliwości, że zasługujemy na szacunek a nawet podziw. Kto, jak nie my? Ile razy dokonywaliśmy “niemożliwego”? Ile razy przekraczaliśmy własne możliwości? No właśnie!

SuperTrucker Iwona Blecharczyk
SuperTrucker Iwona Blecharczyk

Rok 2021 stał się czasem, kiedy w końcu udało mi się ten plan powołać do życia! Z dumą przedstawiam Ci Super Trucker - markę, która zrodziła się z wielkiej pasji i miłości do Truckerki. Nazwa zdecydowanie zobowiązuje, bo Super Trucker brzmi dumnie - nie może być inaczej.

Marka, która oddaje hołd ciężko pracującym kierowcom, którzy spędzając większość swojego życia w trasie, napędzają gospodarkę. Robimy coś tak ważnego, trudnego i wymagającego więc nigdy nie powinniśmy mieć wątpliwości, że “kierowca” brzmi godnie!

Bardzo dziękuje Ci za zakup w moim sklepie, a co za tym idzie wsparcie marki Super Trucker, której głównym celem jest przywrócenie zawodu kierowcy należnego szacunku. Zależy mi na tym, żebyśmy mieli odwagę manifestowania naszej dumy, solidarności i hartu ducha. Naprawdę warto. Każda duża zmiana, zaczyna się od pierwszych małych kroków. Najpierw my pokażmy, że jesteśmy honorową, dumną grupą zawodową. Następnie, zacznie to być zauważalne przez resztę społeczeństwa.

Oznaczając produkty @super_trucker_by_ib w swoich social mediach pomagasz mi dotrzeć do większej liczby osób i promujesz najlepszy, bo prawdziwy, wizerunek kierowcy.

Widzimy się na trasie! Szerokości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl